İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ebru Yaşar - İsmail Yk ,,Süpriz Beraberlik...!!!((Yeni Haber Yorumlardaa))..

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Mavi_Kiyamet

BanLı Üye
BanLı Üye
güzel bir düet olacagina inaniyorum ...helede ismail yk da varsa cok güzel bir haber bu sagolasin canim ddd

Kullanıcı profilini gör

elma şekeri

Gelişmiş YK'Cı
önemli diil ewt ya bncede çok gzl bi haber..şarkı yeni olsa daha gzl olurdu ama..olsn aşkım olan heerşy gzll... ddd

Kullanıcı profilini gör

bitanesin-yk61

İyİ YK'Cı
süper bir haber yaaa

Kullanıcı profilini gör

gülo

İyİ YK'Cı
Bu haber yenimi 2008 in haberimi arkadaşlar.Yoksa eskimi öğrenebilirmiyim.Merak ettim.

Kullanıcı profilini gör

armaganyk

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
hayırlısı olsun emru yasar ıcın buyuk bır sans bence haha ismailimizin okudugu ve yazdıgı hersey kusursuzdur sımdıden dınlemek ıcıcn sabrsızlanıyorum bıran önce cıksa barı haha paylaşımın ıcın cok sagol arkadasım

Kullanıcı profilini gör

elma şekeri

Gelişmiş YK'Cı
önemlii diil arkdşm..yeni gülo arkdşm..14 kasım haberinde buldm bnde..netten araştırırsanz bulabilrsnz haberde linkde vardı glba ztn

Kullanıcı profilini gör

çiçeğim

Yeni Yk'Cı
eminim şarkı mükemmmeldir... öpücük

Kullanıcı profilini gör

)-( EsRa yK )-(

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
yani ,smail yk ile beraber mi ayyy bayılıcam simdi yaaaaa
yoksa sadece ismail yk seviyorum seni şerkısını ebruya verdi yani aralarında bişi yok oh rahatladım

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailykfanboard.net

elma şekeri

Gelişmiş YK'Cı
yaa şu şarkı ne zmn çıkıck çok merak edyrm yaa..bu hfta albm çıkıyomş netede verlsn artk bi zahmt...

Kullanıcı profilini gör

erkan_yk

Yeni Yk'Cı
aynen öle valla çok güzel

Kullanıcı profilini gör

YK freaqQ

İyİ YK'Cı
VaaY bee sevindiim:)
Ebru'nun sarkilari Cok hosuma gider .. bakaliim nasil Düet Yapmislar merak etiim:)

Kullanıcı profilini gör

kemo

Gelişmiş YK'Cı
elma şekeri demiş ki:arkadaşlar soledim yaa şarkı ismail yk nın seviyorum şarkısıymış..."seviyorm herşeym sensin..vazgeçemm beni sen bilrsin..seviyrm nedenmi dersn..ya sendn başka sewileck birimi wrr!!??...."......yorumlara dier haberi eklemiştm.. ddd
ya iyide bu o sarki olmasinin imkani yok,birde dikkat ettiyseniz yeni besteledigi bir sarkisi diye söyleniyor ve zaten sarkinin adi seviyorum degil,SEVIOYRUM SENI,hem o bildigimiz seviyorum sarkisi olsaydi sadece ismail degil fatih abb´ninde ismi yazardi söylenirdi.........

Kullanıcı profilini gör

kemo

Gelişmiş YK'Cı
kemo demiş ki:
elma şekeri demiş ki:arkadaşlar soledim yaa şarkı ismail yk nın seviyorum şarkısıymış..."seviyorm herşeym sensin..vazgeçemm beni sen bilrsin..seviyrm nedenmi dersn..ya sendn başka sewileck birimi wrr!!??...."......yorumlara dier haberi eklemiştm.. ddd
ya iyide bu o sarki olmasinin imkani yok,birde dikkat ettiyseniz yeni besteledigi bir sarkisi diye söyleniyor ve zaten sarkinin adi seviyorum degil,SEVIOYRUM SENI,hem o bildigimiz seviyorum sarkisi olsaydi sadece ismail degil fatih abb´ninde ismi yazardi söylenirdi.........zaten ESENSHOP´ta da belirlendi,ve orda belirlendiyse zaten sarki yenidir kesinlikle....

Kullanıcı profilini gör

elma şekeri

Gelişmiş YK'Cı
arkadaşlar bi yorumları okursanızz bn oraya kendi görüşümü diil haberi ekledim..buyrun sizler için bi daha ekliyorumm..

Bu Sahilde ve seni anan benim için doğurmuş gibi birbirinden güzel şarkılara imza atan Eburu Yaşar Seviyorum Seni isimli yeni albümünden şarkıya ismail yk ile Düet yaptı. İsmail Yk nın eski bir şarkısı olan bu şarkı Ebru Yaşarın albümdeki en popüler şarkı olacagı söyleniyor ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] piyasanın çok durgun oldugunu ve bu şarkı sayesinde piyasaya canlılık gelecegini albüm satışlarının patlayacagını umut ediyor.
İsmail yk ile çalışmaktan çok mutlu oldugunu söyleyen güzel yorumcu bize göre Yakışıklı sanatçının yorumu ve şarkısından çok etkilenen türk halkının Ebru Yaşarıda eşsiz yorumu ile ortaya şahane bir çalışma çıkacagını umut ediyor....

ayrıcaa eğer netten girip şarkınn ismini vs.yazdığınızda hangi siteye girerseniz girin şarkı sözleri İSMAİL YK nın seviyorum şarkısıdır..bi deneyn istersenz.. ddd walla yeni olsa dha gzl olurdu ama diilMİŞŞ Nee

Kullanıcı profilini gör

canimyk

BanLı Üye
BanLı Üye
super bir haber bu tsklerrrr

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailykfanboard.net

mysterey

İyİ YK'Cı
Bişiy sorcamm bu seviyorum snei yeni bestemi yoksa ismailin bombabomba.com albümündeki sewiyorum şarkısımı?

Kullanıcı profilini gör

şeymayk_61

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
tşkler haber için eminim süperbir parçadır

Kullanıcı profilini gör

elma şekeri

Gelişmiş YK'Cı
mysterey şarkı seviyorum şarkısıymışş...yorumları okursanız görceksiniz ztn haberi yorumlara eklemiştimm...

Kullanıcı profilini gör

kemo

Gelişmiş YK'Cı
ama ben hic o sarki oldugunu sanmiyorum,ve zaten ebru´nun sesine yakismiyor uymuyorda o sarki,o yüzden zaten imkani yok o sarki olmasinin....

Kullanıcı profilini gör

yklıı

Yeni Yk'Cı
ya güzel olacaktır ama ebru yaşarla falan berasberliği kulağa hiçte hoş gelmiyor valla
tabi İSMAİL YK bu şarkıda varsa süperr olacaktır kesin bu

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2