İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1 İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir C.tesi 31 Mayıs 2008 - 14:22

Su Perisi

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Paz 1 Haz. 2008 - 12:07

ismailykgirl

Gelişmiş YK'Cı
cok tsk ederim canimm:)

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Paz 1 Haz. 2008 - 18:53

Su Perisi

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
önemli değil cnm

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Ptsi 2 Haz. 2008 - 6:13

Mesut-YK

Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı
tşkrler güzel olmuş..

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/kalkanrecords

5 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Ptsi 2 Haz. 2008 - 12:10

Su Perisi

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
önemli değil

Kullanıcı profilini gör

6 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 23 Tem. 2008 - 6:57

gönül

İyİ YK'Cı
TESEKKÜRLER. RESİMLER ÇOK GÜZEL OLMUŞ

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 23 Tem. 2008 - 10:53

GüL YK

Board Muhtarı
Board Muhtarı
teşekkürler canım

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 23 Tem. 2008 - 12:07

bas_gaza

Süper YK'Cı
çok güsel olmuş emeğine sağlık

Kullanıcı profilini gör

9 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 23 Tem. 2008 - 17:25

<ismailkolik>

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
çok güzeller canım ellerine sağlık sheqer

Kullanıcı profilini gör

10 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir C.tesi 26 Tem. 2008 - 13:05

seyma-f

Gelişmiş YK'Cı
teşekürler... çok güzel olmuş emeğine sağlık Gülümseme

Kullanıcı profilini gör

11 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 13 Ağus. 2008 - 12:38

kralice88

Yeni Yk'Cı
seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail

Kullanıcı profilini gör

12 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Perş. 14 Ağus. 2008 - 18:02

ismigül

BanLı Üye
BanLı Üye
alkıs alkıs alkıs alkıs seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum alkıs alkıs alkıs alkıs alkıs ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum seven sevende ben sevemem mi............ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail

Kullanıcı profilini gör

13 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Paz 24 Ağus. 2008 - 14:23

kar_tanesii17

İyİ YK'Cı
süper olmuş cnm tşklr

Kullanıcı profilini gör

14 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir C.tesi 30 Ağus. 2008 - 15:46

cansuu

Yeni Yk'Cı
seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum alkıs alkıs alkıs alkıs alkıs ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum seven sevende ben sevemem mi............ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail

Kullanıcı profilini gör

15 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir C.tesi 30 Ağus. 2008 - 16:32

edayk

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
çok güzel olmuş çook teşekkürler

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailykfanboard.net

16 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir C.tesi 30 Ağus. 2008 - 16:33

HeRşEyİmSiN_yk

Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı
güzel olmuş sağol....

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailyktv.com

17 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 3 Eyl. 2008 - 12:47

YK freaqQ

İyİ YK'Cı
Tskler..=)

Kullanıcı profilini gör

18 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Cuma 5 Eyl. 2008 - 21:08

canimyk

BanLı Üye
BanLı Üye
ay cok guzel paylasim icin cok tskleer

19 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Paz 7 Eyl. 2008 - 10:30

kübra_yılmaz

Yeni Yk'Cı
çok güzel olmuşlar teşekkürler

Kullanıcı profilini gör

20 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Paz 7 Eyl. 2008 - 16:23

çirkin_38

Gelişmiş YK'Cı
ELİNİZE SAĞLIK

Kullanıcı profilini gör

21 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Salı 17 Şub. 2009 - 11:33

--KüBrA YK--

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
saol paylaşım için teşekkürler Exclamation

SENİ ÇOK SEVİYORUM HERBİŞEYİMMMMMM !!!!

SEN BENDE BİTANESİN İSMAİLİMMMMMM !!!!!!!

SEVİYORUM SENİ YARRR
GÖZLERİM SANA AĞLAR
HERŞEYE RAĞMEN SEVGİLİM
SENİ SEVEN BİRİ VARRR !!!!!

ÖPÜYORUM SENİ İSMALİMMMM ddd MUCKKKK

Neyim var ki YK*dan başka …..

SÖZDE DEĞİL ÖLÜMÜNE YK !

İSMAİL YK KÜBRA YK İSMAİL YK KÜBRA YK İSMAİL YK KÜBRA YK

--KÜBRA YK--

FARKIMIZ TARZIMIZ YK*CI OLMAMIZ ! …

Kullanıcı profilini gör

22 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 8 Nis. 2009 - 10:50

eline saglık

Kullanıcı profilini gör http://xat.com/Yurtseven_Kardeler_ismailyk

23 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 8 Nis. 2009 - 13:10

miremyk

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
cok beyendim cooook tsk jnm

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailyk.com

24 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Çarş. 8 Nis. 2009 - 13:14

canimyk

BanLı Üye
BanLı Üye
cok guzell cnm paylasim icin saollll

25 Geri: İsmail YK İçin Aşk Çerçeveleri Bir Perş. 9 Nis. 2009 - 15:10

AŞKIMYK

Board Muhtarı
Board Muhtarı
bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail seni seviyorum ismail

Kullanıcı profilini gör http://www.1ismailyk1esrayk.tr.gg

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki