İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Yeni! Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Çarş. 6 Nis. 2011 - 11:07

orkide

Gelişmiş YK'Cı
İsmail Tnt De Arım Balım Peteğim Proğramındaydı.Sabah izledinizmi? Bende tesadüfen gördüm.

Kullanıcı profilini gör

2Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Çarş. 6 Nis. 2011 - 11:41

aysenur yurtseven

Board Muhtarı
Board Muhtarı
:'( Izlemedim ya

Kullanıcı profilini gör

3Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Çarş. 6 Nis. 2011 - 14:54

miremyk

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
hayir izleyemedim okuldaydim pfff Dağınık

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailyk.com

4Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir C.tesi 9 Nis. 2011 - 9:28

musti_61

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
o kadar ani olmuş ki,,insan önceden duyursaydı izlerdik ama haberimiz bile olmadı. . .neyse nete düşerse ordan takip ederiz artık... haber için teşekkürler..

Kullanıcı profilini gör

5Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir C.tesi 9 Nis. 2011 - 12:15

orkide

Gelişmiş YK'Cı
Birşey değil.Benimde zaten önceden haberim yoktu.Televizyon kanallarını gezerken gördüm.

Kullanıcı profilini gör

6Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir C.tesi 9 Nis. 2011 - 21:55

zeynosh-yk

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
benimde haberim yoktu, izliyemedim maalesef

Kullanıcı profilini gör

kemo

Gelişmiş YK'Cı
arkadaslar,ismail kosnerde yeni albümünde seslendirmemis,yani anlayacaginiz yalan yanlis yazmislar uyaniklar gitmesi icin milletin...bi arkadas gitti benden bana söyle söyledi:i iyikide gelmemissin ben Ismail Yk yi tanirim ve
severim ama bu Konser cok berbat bir konserdi Organizson sifirdi , zevk
yoktu paran cebinde kaldi iyi oldu valla dedi bana...

Kullanıcı profilini gör

8Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Ptsi 11 Nis. 2011 - 10:23

mehmed_tefik

Yeni Yk'Cı
simayil abi sizin yeni sarkilarinizi indire bilirmiyim nolur ben bulgaristandan mehmed

Kullanıcı profilini gör

9Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Ptsi 11 Nis. 2011 - 17:07

ismailyesimyk

BanLı Üye
BanLı Üye
ben gitmeden önce okula birazını izledim süperdi çok yakışıklıydı yani

Kullanıcı profilini gör

10Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Salı 12 Nis. 2011 - 10:07

orkide

Gelişmiş YK'Cı
Organizasyon sıfır olsa bile ismaili gördünüzya önemli olan bu.Niye böyle diyorsunuz.İsmaili görmek zaten bir servet.Siz oraya ismaili görmeye gitmiyormusunuz? Niye böyle düşünüyorsunuz? Anlamadım.Sizin yerinizde olmak isteyen ismaili görmek isteyen bir sürü kişi var.Ama siz ismaili görüyorsunuz.Bunun kıymetini bilmiyorsunuz.Bunun yerine organizasyondan bahsediyorsunuz.

Kullanıcı profilini gör

11Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir C.tesi 16 Nis. 2011 - 8:51

ismailyesimyk

BanLı Üye
BanLı Üye
ben ismail abinin kıymetini biliyorum senin düşündüğün gibi düşünmedim benim demek istediğim ben sadece okul zamanı ters oldu demek istedim tabi ki ismail abiyi görmek büyük bi servet evet ama ben gidemedim çünkü ben istanbulda değilim sen yanlış anlamışsın ben ismail abiyi gerçekten çok seviyorum yani sen benim demek istediğimi yanlış anlamışsın zaten gerisini internetten izledim süperdi ben ismail abiyi çok seviyorum.

Kullanıcı profilini gör

12Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Paz 17 Nis. 2011 - 10:18

orkide

Gelişmiş YK'Cı
Ben yanlış anladıysam kusura bakma.

Kullanıcı profilini gör

13Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Paz 17 Nis. 2011 - 15:09

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı
Arkadaşlar Benim Dört Gün Önceden Haberim Oldu...
Ve Siteye Giremiyordum Ben O Aralar Girseydim Yazıcaktım Hatta Programa Bile Gittim

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailyktv.ile.biz

14Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Cuma 22 Nis. 2011 - 9:44

ismailyesimyk

BanLı Üye
BanLı Üye
tmm sen sadece orkide yanlış anlamışsın ben ismail abimize laf söyler miyim?benim içinde o bitane

Kullanıcı profilini gör

15Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir C.tesi 30 Nis. 2011 - 11:04

suzan

İyİ YK'Cı
Bende izledim çok eylenceliydi yaah , ben ismail yk'nin gelecegini onceden bilmiyordum ,tnt kanalina kurunca gordum.Yaah Beray abla sen çok sansliymissin yaah keske bende turkiyede olsaydim da o programa gitseydim aglama .Ismail yk mayis ayinda çikacak albumu ruyasinda bir bayan'in soyledigini gormus begenmis ve o albumu çikarmaya karar vermis,vay be ilk defa boyle birsey duyuyorum ismail yk dan.Ismail yk o sarkiyi begendigine gore super bir sarki olacak. haha

Kullanıcı profilini gör

16Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Paz 1 Mayıs 2011 - 8:06

yesimyk_1998

Süper YK'Cı
evet suzancım çok süperdi ama bende gidemedim çünkü orda olmadığım için ama çok eğlendim

Kullanıcı profilini gör

17Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Paz 1 Mayıs 2011 - 14:06

suzan

İyİ YK'Cı
bide ismail yk'ya tipatip benzeyen bir adam geldi ama ismail yk ondan dahada yakisikliydi

Kullanıcı profilini gör

18Yeni! Geri: Tnt Arım Balım Peteğim İsmail Konuktu. Bir Paz 1 Mayıs 2011 - 16:13

yesimyk_1998

Süper YK'Cı
evet öyle ama ismail abiden yakışıklı kimse olamaz ama o da hayranlarının selamını söyledi çok eğlendirdi ama işte ters zamana geldi bitmesine az kala ben okula gittim ama seni bilemem okulu ektin mi ekmedin mi?suzancım...

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]