İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!!

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Yeni! Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 24 Mart 2010 - 12:50

dokuzmevsim09

Yeni Yk'Cı
Ismail YK'nin Son Albümü Haydi Bastir suana kadar sadece ve sadece 75.000 satmis..

KAYNAK NET OLARAK: FATIH AKSOYLU FACEBOOKDA ACIKLAMISTIR...

bize neoldu arkadaslar ne bu rakam cok azzz haydi bastiralim

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailyk.com

2Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 24 Mart 2010 - 14:30

gül deste

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
Haber için teşekkürler.

Kullanıcı profilini gör

3Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 24 Mart 2010 - 14:50

syk

Yeni Yk'Cı
saol haber için..
hadibee sadece okadarmı ??
allahallah?!

Kullanıcı profilini gör

4Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 24 Mart 2010 - 15:01

HANIM SU YK

İyİ YK'Cı
Geçen Albüme Göre Çok Kötü....

Kullanıcı profilini gör

5Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 24 Mart 2010 - 15:45

miremyk

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
evet ben aldim ta o gunu albumu

6Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 24 Mart 2010 - 16:59

syk

Yeni Yk'Cı
evt ya hemde cok kötü bır rakam yaa....

Kullanıcı profilini gör

7Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 24 Mart 2010 - 20:12

Orontez-Antakya

Yeni Yk'Cı
ben müzik marketlere çok sordum hep daha gelmedi diyolardı ama önümüzdeki günlerde alıcam inşallah

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör http://www.genc-hayat.yetkinforum.com/

8Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Perş. 25 Mart 2010 - 7:12

sanaz.yk

BanLı Üye
BanLı Üye
sadece okadarmi? cok kutu bir rakam......
heber icin tsk

Kullanıcı profilini gör

9Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Perş. 25 Mart 2010 - 7:19

IsmaiL

İyİ YK'Cı
evet cok kötü,felaketsine klip cekerse dahada kötülesir...isallah böyle yapmaz!

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/smail90

10Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Perş. 25 Mart 2010 - 9:53

sanaz.yk

BanLı Üye
BanLı Üye
IsmaiL demis ki: felaketsine klip cekerse dahada kötülesir...isallah böyle yapmaz!
bencede............

bir soru sora bilirmiyim?
bir album kac TL de???/
ben iran da yasiyorum bilmiyorum..........

Kullanıcı profilini gör

11Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Perş. 25 Mart 2010 - 10:01

yk mor

Yeni Yk'Cı
ben de irandayim ama gecen hafta turkiyeye gittim ve ismail in albumunu aldim 16.90tl

Kullanıcı profilini gör

12Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Perş. 25 Mart 2010 - 10:18

gül deste

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
Bencede çok az satmış.Niye böyle oldu acaba?

Kullanıcı profilini gör

13Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Perş. 25 Mart 2010 - 16:09

sanaz.yk

BanLı Üye
BanLı Üye
yk mor sen iranin nersinde sin?

Kullanıcı profilini gör

14Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Perş. 25 Mart 2010 - 17:49

yk mor

Yeni Yk'Cı
sanaz.yk demiş ki:yk mor sen iranin nersinde sin?
azarbaycan gharbi - maku

Kullanıcı profilini gör

sanaz.yk

BanLı Üye
BanLı Üye
ok canim....
yk mor ben tabriz yasiyorum.....

Kullanıcı profilini gör

kemo

Gelişmiş YK'Cı
bence bi yanlislik var ama neyse bakalim,cünki albümü okadar cok begenen olduki bas gaza albümünden daha cok sevildi ve begenildi,yani imkani yok bukadar satmasinin,bu albüm daha cok satmis olmasi lazim,satmadiysa bastiralim arkadaslar,albümü daha alamayan alsinlar....bastir YK fanclub...

Kullanıcı profilini gör

17Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Cuma 26 Mart 2010 - 11:37

dokuzmevsim09

Yeni Yk'Cı
haberin kaynagi fatih abiden kemo kardesim ben öyle gördüm öyle yaziyorum, evet begenildi ama alinmadi herkez bizler gibi fedakar olmamis demek bu gayet net belli

18Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Cuma 26 Mart 2010 - 15:48

zeynep1212

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
ben 13 liraya aldım albümü arkadaşlar çok bi para değil ne oldu bize böyle

Kullanıcı profilini gör

19Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir C.tesi 27 Mart 2010 - 9:32

recoba

Yeni Yk'Cı
ya kasım aralık ocak şubat aylarında türkiyede toplam 2.670.000 albüm satışı olmuş ve bu aylarda ismailyk dışında ses getiren bi albüm yok nasıl olur sadece 75.000 satar inanmıyorum ben öyle bişey olduğuna daha çıkmadan 70.000 satan albüm o kadar az mı sattı

Kullanıcı profilini gör

20Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir C.tesi 27 Mart 2010 - 11:12

aynur silver

Yeni Yk'Cı
toplam 1267500 ya cook az para!!!!!! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
yine de haber icin tsk

Kullanıcı profilini gör

kemo

Gelişmiş YK'Cı
dokuzmevsim09 demiş ki:haberin kaynagi fatih abiden kemo kardesim ben öyle gördüm öyle yaziyorum, evet begenildi ama alinmadi herkez bizler gibi fedakar olmamis demek bu gayet net belli
tamam fatih abiden kaynak ama yinede ben pek inanmiyorum bu albümün bukadar sattigina ama hayirlisi bakalim,insallah dahada satar,alanlar olur albümü daha umarim...

Kullanıcı profilini gör

HİLAL_YK52

Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı
evet yaa niye böyle oldu ne yapcaz?

Kullanıcı profilini gör

musti_61

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
kemo demiş ki:
dokuzmevsim09 demiş ki:haberin kaynagi fatih abiden kemo kardesim ben öyle gördüm öyle yaziyorum, evet begenildi ama alinmadi herkez bizler gibi fedakar olmamis demek bu gayet net belli
tamam fatih abiden kaynak ama yinede ben pek inanmiyorum bu albümün bukadar sattigina ama hayirlisi bakalim,insallah dahada satar,alanlar olur albümü daha umarim...

bende daha fazla sattığına inanıyorum..sebebi ise albüm çıkmadan 70 bini devirmesi bence 100 bini atmıştır çoktan..ben şahsen trabzonda yaşıyorum çoğu arabada çalıyor ismail..özellikle gece dolmuşlarda falan, albümüde almışlar cdyi çıkarırken gördüm orjinal cd....haber ilginç ama, 75 bin çok az bu albüme

Kullanıcı profilini gör

24Yeni! Geri: Ismail YK- Haydi Bastir Albüm Satisi!!!!!! Bir Çarş. 31 Mart 2010 - 14:59

kemo

Gelişmiş YK'Cı
aynen vallaha ilginc,hayirlisi bakalim yaa nediyelim...

Kullanıcı profilini gör

zeynep1212

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
aynen hayırlısı

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki