İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Saba Tümer "Kudur Baby" Şarkısıyla Gönderme Yaptı (:

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

--KüBrA YK--

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
Arkadaşlar Saba Tümer Kudur Baby Şarkısıyla Gönderme Yaptı Ve Ayrıca Bu Gönderme Esnasında İsmail YK'mızın Bayramda Programına Katılacağını Bildirdi.İşte O Haber ; Gülümseme haha

Saba Tümer, Yiğit Bulut'a İsmail YK'nın "Kudur Baby" şarkısıyla yanıt verdi!

Saba Tümer kendisi hakkında "Saba Tümer kalsaydı, o programı yayından kaldıracaktım" diye açıklama yapan Yiğit Bulut'a Saba Tümer, İsmail YK'nın "Kudur Baby" şarkısıyla yanıt verdi. İşte ayrıntılar...

Saba Tümer kendisi hakkında "Saba Tümer kalsaydı, o programı yayından kaldıracaktım" diye açıklama yapan Yiğit Bulut'a ne yanıt verdi? Hangi şarkıyı armağan etti?

Gazeteci Bekir Hazar, Yeni Şafak Gazetesindeki köşesinde yazdı. İşte Hazar'ın yazısı:

“KUDUR BABY!”

Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut röportaj vermiş. Diyor ki; “Saba Tümer Habertürk'teyken de son dönemde reytingleri düşmeye başlamıştı. Zaten Saba Tümer kalsaydı, o programı yayından kaldıracaktım. Onun CNN Türk'e gitmesi bizim için bir çıkış oldu. Gittiği gün dedim ki 'Oh'... Benim üstümden yük kalktı. İnsanlar canlı performans istemiyor, şarkı söylenmesini istemiyor Habertürk'te. Habertürk ekranında zeka pırıltısı olmayan her şey, inanın seyirci tarafından reddediliyor...”

Yiğit Bulut belli ki, sanatçılara haber kanalında şarkı söylettiği için Saba'ya epey bilenmiş.

CEVAP VERMEYE TENEZZÜL ETMEYECEĞİM BİR AÇIKLAMA

Saba ile konuştum dün. “Cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim bir açıklama” dedi. Reytinglerin ortada olduğunu söyledi ve ekledi;

BANA SATAŞACAĞINA YERİMİ DOLDURMAYA ÇALIŞSIN

“Benden sonra dört tane kadın getirdikleri yazıldı yerime (Hülya Avşar da dahil)... Yine de başaramadılar. Bazen reytingte ilk yüze bile giremiyorlar. Bana sataşacağına yerimi doldurmaya çalışsa daha iyi olur. Allah'tan reytingler ortada. Belgelerle konuşmak lazım.”

BUYURSUN GELSİN PROGRAMIMA, REYTİNGLERİ KARŞILAŞTIRALIM

Ardından Yiğit Bulut'a bir çağrı yaptı Saba, “Buyursun gelsin CNNTürk'teki programıma. Davet ediyorum. Habertürk'teyken yaptığım son bir yılın reytinglerini de getirsin. Bensiz yaptıkları ile karşılaştıralım” diye..

Yiğit Bulut bu çağrıya uyar mı bilmiyorum... Saba şimdi onu programına bekliyor. Son sözü ise bir hayli ilginç;

HERKESE İSMAİL YK'NIN YENİ ŞARKISI 'KUDUR BABY'Yİ ARMAĞAN EDİYORUM

“Habertürk sonuçta ekmek yediğim yer. Ben ağzımı açmıyorum ama hâlâ orada birileri hakkımda konuşuyor. Neden?... Bayramda İsmail YK'yı ağırlayacağım programımda. Bundan sonra hakkımda ileri geri konuşan herkese İsmail YK'nın yeni şarkısı 'Kudur Baby'yi armağan ediyorum.”
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör

ceren yk

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
teşekkürlerrr

Kullanıcı profilini gör

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı
Teşekkürler

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailyktv.ile.biz

merym

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
edd haberim wardı saqol kbracım

Kullanıcı profilini gör

kevser_YK

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
teşekkürler....

Kullanıcı profilini gör

CANIMMMMM58

Özel YK'cı
Özel YK'cı
VAY KUDURASICA [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör

--KüBrA YK--

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
Rica Ederim Arkadaşlar Gülümseme

Kullanıcı profilini gör

HİLAL_YK52

Emekçi YK'Cı
Emekçi YK'Cı
tşk peki hangi gün gelcek

Kullanıcı profilini gör

zeynosh-yk

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
cok tesekkurler

Kullanıcı profilini gör

gül deste

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
Ben zaten size geleceğini söylemiştim ya.Onun haberi.Yinede sağol.Bayramın son günü 4.günü gelebilir.

Kullanıcı profilini gör

musti_61

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
bayağa iyiymiş be [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör

olumune ykci

Gelişmiş YK'Cı
Cok tesekkr ederim cok

Kullanıcı profilini gör

**MELODİ YK**

Ölümüne YK'Cı