İsmail YK'nın 2015 Albümü Çıkmıştır!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bayramdan Sonra İsmail Günelin Yemek Proğramında

Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 4 sayfası]

gül deste

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
Bayramdan sonra ismail kanal 7 deki günelle lezzetli dakikalar proğramına katılacak.Günel kendisi söyledi.Proğrama bakarken tesadüfen duydum.

Kullanıcı profilini gör

emotion

Yeni Yk'Cı
haber verdiğin için tşk sağol

Kullanıcı profilini gör

[- Melankolik -]

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
teşekkürler haber için...çıksın ya tvlere sık sık özledik zaten pfff ddd ddd:D

Kullanıcı profilini gör http://www.melankolikdamlalar.tk

merym

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
haber için teşekkürler Gülümseme

Kullanıcı profilini gör

sibel-1990

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
cok tesekkurler

Kullanıcı profilini gör

Yârim

BanLı Üye
BanLı Üye
Hangi Günel bu, sanatçı çıtır günel mi.. Yerim onu ben, ekmek arası çıtır çıtır gider.ddd

Kullanıcı profilini gör

Yârim

BanLı Üye
BanLı Üye
Albüm galiba ekim ayından önce çıkacak arkadaşlar, programlara çıkmaya başlıyacağına göre.. Bayramdan hemen sonra çıkacak galiba albüm.

Kullanıcı profilini gör

Nursemin&İsmail2

Tecrübeli YK'Cı
Tecrübeli YK'Cı
teşekkurler haber için

Kullanıcı profilini gör

İslam_YK

Süper YK'Cı
Yârim demiş ki:Albüm galiba ekim ayından önce çıkacak arkadaşlar, programlara çıkmaya başlıyacağına göre.. Bayramdan hemen sonra çıkacak galiba albüm.

ALBÜM EKİMDE ÇIKICAK KAÇKERE DEDİK....FATİH AKSOYLU DEDİ HATTA KAÇKERE....EKİMDE ÇI-KA-CAK.... O KADAR...

Kullanıcı profilini gör

Beray_İsmail_YK

Özel YK'cı
Özel YK'cı
SağoL

Kullanıcı profilini gör http://www.ismailyktv.ile.biz

canımsın

Süper YK'Cı
özledik valla ya .

Kullanıcı profilini gör

Yârim

BanLı Üye
BanLı Üye
İslam_YK demiş ki:
Yârim demiş ki:Albüm galiba ekim ayından önce çıkacak arkadaşlar, programlara çıkmaya başlıyacağına göre.. Bayramdan hemen sonra çıkacak galiba albüm.

ALBÜM EKİMDE ÇIKICAK KAÇKERE DEDİK....FATİH AKSOYLU DEDİ HATTA KAÇKERE....EKİMDE ÇI-KA-CAK.... O KADAR...

Ya kardeş fatih aksoylu falan anlamam ben, ismail yk'nın ağzından duymadıktan sonra inanmam. Adam bayramdan sonra çıkaracağım demişti. Ekimden önce de olabilir. Kesin konuşma!

Kullanıcı profilini gör

İslam_YK

Süper YK'Cı
Yârim demiş ki:
İslam_YK demiş ki:

Ya kardeş fatih aksoylu falan anlamam ben, ismail yk'nın ağzından duymadıktan sonra inanmam. Adam bayramdan sonra çıkaracağım demişti. Ekimden önce de olabilir. Kesin konuşma!

KESİN KESİN KESİN ALLAH'DAN BİŞEY GELMEDİĞİ SÜRECE EKİMDE ALBÜM ÇIKICAK...FATİH DEDİĞİN ADAM YK NIN MENEJERİ SEN ANLAMAZSIN AMA O ANLAR.....

Kullanıcı profilini gör

ayyildiz58

İyİ YK'Cı
haber için teşekkürler sabırsızlıkla bekliyoru mm

Kullanıcı profilini gör

AŞKIMYK

Board Muhtarı
Board Muhtarı
sağol heyecnla bekliorum

Kullanıcı profilini gör http://www.1ismailyk1esrayk.tr.gg

ismail ykcı

İyİ YK'Cı
bayramdan sonraki günleri dötr gözle beklice paylaştığın için sağol

Kullanıcı profilini gör

Yârim

BanLı Üye
BanLı Üye
İslam_YK demiş ki:
Yârim demiş ki:
İslam_YK demiş ki:

KESİN KESİN KESİN ALLAH'DAN BİŞEY GELMEDİĞİ SÜRECE EKİMDE ALBÜM ÇIKICAK...FATİH DEDİĞİN ADAM YK NIN MENEJERİ SEN ANLAMAZSIN AMA O ANLAR.....

İsmail yk'nın menejeri olması, bir şeyi değiştirmez. Ben tek ağıza bakarım, o da ismail yk'dır.. Menejer dediğiniz şey, sadece konserlerden sorumlu albümle alakası bile yok..
o kadar da büyütmeyin.

Kullanıcı profilini gör

İslam_YK

Süper YK'Cı
Yârim demiş ki:
İslam_YK demiş ki:
Yârim demiş ki:
İslam_YK demiş ki:

İsmail yk'nın menejeri olması, bir şeyi değiştirmez. Ben tek ağıza bakarım, o da ismail yk'dır.. Menejer dediğiniz şey, sadece konserlerden sorumlu albümle alakası bile yok..
o kadar da büyütmeyin.

HADİ YAA ÇOK BİLİYOSUN....SADECE KONSERLERDENMİŞ....O İSMAİLİN KANKASI BİKERE HERŞEYİ ONDAN SORULUR...VE BU ALBÜMDEDE HER ALBÜMDE OLDUĞU GİBİ KATKISI BÜYÜK OLUCAK...SEN BİLMİYORSUN KONUŞUYOSUN TANISAN BÖYLE KONUŞMAZSIN....SENİNDE YKCI OLDUĞUNDAN ŞÜPHELİYİM AMA NEYSE....

Kullanıcı profilini gör
haber için çook teşekkürler ya hep okul zamanı çıkıo tv lere yaa üfff tatilde albüm çıkmadı yk yıda tvlerde göremedik okul zamanı biz okulda ismail tv de olmuo ama yaa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör

[- Melankolik -]

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
haklsın ddd benim okul bitti ama dersane var ddd ddd

merym

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
ykcı_rizeli demiş ki:haklsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] benim okul bitti ama dersane var [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

O nası oluyo sorması ayıp haha

Kullanıcı profilini gör

[- Melankolik -]

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
merym demiş ki:
ykcı_rizeli demiş ki:haklsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] benim okul bitti ama dersane var [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

O nası oluyo sorması ayıp haha
liseyi bitirdim ama ddersane var öss ye hazırlanacam haha haha [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

**MELODİ YK**

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
teşekkürler

Kullanıcı profilini gör

kevser_YK

Ölümüne YK'Cı
Ölümüne YK'Cı
ykcı_rizeli demiş ki:teşekkürler haber için...çıksın ya tvlere sık sık özledik zaten [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ddd
aynen arkadaşa katılıyorum çok özledikkkkkkkkkkkk

Kullanıcı profilini gör

92EsraYK

İyİ YK'Cı
sagol haber verdigin icin...cok sevindim yaa insallah gelirde görürüz valla nezamandir cikmiodu tv ye..hangi gün ciktigini haber verebilirmisiniz rica etsem cünkü ben bakmadan yapamam olurmu ddd

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki